1ste ALV en themabijeenkomst op 1 juni

Op 1 juni organiseert de CLP een ALV en themabijeenkomst in Kaagdorp. De Kaag is centraal gelegen in de randstad, tussen Amsterdam en Leiden en ligt in het watersportgebied de Kagerplassen.

Zoals de traditie voorschrijft is de voorjaarsbijeenkomst van de CLP gekoppeld aan een buitenactiviteit. Ook deze keer zijn we er in geslaagd om een idyllische locatie te koppelen aan de ALV, themabijeenkomst en actieve break-out.

De themabijeenkomst staat dit jaar in het verlengde van het pompenboek dat in de maak is. Wij hebben de MBO-raad uitgenodigd om ons inzicht te geven over het belang van goed technisch onderwijs. Wat wordt gedaan om dit te bereiken?

Na de lunch start de break-out. We gaan in groepjes de Kagerplassen op en na het opdoen van de nodige ervaring met de boot, wordt gestart met een echte wedstrijd. Welk team wint de CLP Zeilregatta en wordt gehuldigd tijdens de BBQ?