CLP op bezoek bij de MBO raad

De CLP heeft op 8 juni het concept van het pompenboek aan de MBO raad gepresenteerd. Twintig afgevaardigden van ROC scholen uit de hoek van operationele- en procestechniek reageerden razend enthousiast op dit initiatief.

De CLP is zich bewust dat er een steeds groter tekort aan technisch geschoolde mensen komt. Dit tekort is op het gebied van pompen nog groter.
De doelstelling van de  CLP is om vanuit de pompenleveranciers onze verantwoording te nemen en vanuit onze mogelijkheden acties te ondernemen om bij te dragen om  het tekort te verkleinen.

Het CLP pompenboek heeft tot doel om studenten over pompen en pompsystemen te infomeren. De teksten worden op een infotainment-achtige schrijfstijl geschreven. In het boek worden ook veel applicaties opgenomen; deze applicaties gaan in op toepassingen “dicht bij huis”.
Het CLP pompenboek zal ook digitaal beschikbaar komen.